Omschrijving
2/1 kapwoning met eigen oprit en garage op een kavel van 235m² gelegen nabij vele voorzieningen.
Ja, die handen moeten even uit de mouwen, maar daar krijg je veel voor terug! Wonen op zo'n rustige plek als hier en een huis waar je dus ècht je 'eigen (t)huis' van gaat maken.
De woning heeft goede uit- en opbouwmogelijkheden waardoor deze desgewenst behoorlijk te verruimen is. Kortom een leuke woning in de dop in een fijne buurt, die het waard is om opgeknapt te worden door de nieuwe eigenaar. Zie jij de kansen ook? Op naar de meubelboulevard om alvast die nieuwe keuken, badkamer of dat gave behang uit te zoeken.
Begane grond:
Entree, hal, meterkast, toilet met fonteintje, kelderkast, toegang naar gesloten keuken v.v. keukenblok met apparatuur, woonkamer v.v. laminaatvloer.
1e verdieping:
Overloop, 3 slaapkamers allen voorzien van vaste kasten, badkamer v.v. wastafel, douche en wasmachineaansluiting.
2e verdieping:
Middels vlizotrap te bereiken zolder, deels voorzien van wanden en geschikt voor bergruimte.
Bijzonderheden: Bouwjaar ca. 1950, inhoud ca. 370m³, perceel 235m², ruime achtertuin, het huis in combi met de ruimte binnen en buiten, maakt het klussen hier meer dan waard.
Lees de volledige omschrijving